Menu

Nowoczesne wnętrza dla ludzi z charakterem.

Awangardowe wyposażenie wnętrz, czyli czym i gdzie urządzamy swoje domy, łazienki, biura, przestrzeń publiczną i komercyjną. Ten blog to opinie i porady dla zdecydowanych urządzić się nowocześnie, elegancko i z odrobiną awangardy. Ten blog w większości poświęcony jest możliwością i korzyścią jakie daje marka Luxum - pierwszy polski multiproducent wyposażenia na indywidualne zamówienie z materialów naturalnych oraz betonu architektonicznego i kompozytów solid surface, takich jak Corian, Staron, Montelli, Hanex, Hi-Macs, Cristalstone, GFK LUXUM

Połączenie stylu etno z elementami nowoczesnego designu.

insert75

Styl etno inspiruje się kulturami ze wszystkich stron świata, dlatego jest najpojemniejszym stylem wnętrzarskim. Mieszczą się w nim elementy: ludowe, rustykalne, orientalne, safari. Projektanci wciąż przetwarzają i upraszczają charakterystyczne motywy, wprowadzając etniczne elementy do nowoczesnych wnętrz.

Łącząc nowoczesny design z elementami stylu etno ważne jest, aby wyważyć wszystkie detale by całość była spójna i elegancka. Wnętrze łazienki, w którym główną role odgrywają ściany z bali drewnianych warto przełamać oryginalnymi kształtami jakie może mieć wanna czy umywalka. W takim pomieszczeniu powinniśmy zadbać o detale, chociażby takie jak ręcznie ciosane drzwi, które idealnie wpisują się w styl etno.

Należy również pamiętać, żeby zastosować jak najwięcej elementów, dzięki którym wnętrze będzie spójne. Jeśli w łazience mamy białą nowoczesną umywalkę, która znajduje się na szafce, to jej fronty warto pokryć fornirem, tak aby pasowały do drewnianych ścian czy innych elementów w stylu etno. Podobnie jest z wykończeniem wanny wolnostojącej prezentowanej na zdjęciach, do której przymocowano drewnianą półkę na potrzebne rzeczy.

Połączenie stylu etno ze stylem nowoczesny to nie lada wyzwanie, ale efekt końcowy pozytywnie zaskoczy każdego.

Zarówno wannę jak i umywalkę możesz zamówić w manufakturze Luxum na indywidualny wymiar.

 ar_7_uj_3_cor

ar_7_uj_2_cor

ar_7_uj_1_cor

© Nowoczesne wnętrza dla ludzi z charakterem.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci